мулти насловна

Мултикултуралност

У Пољопривредној школи „Вршац“  после три године паузе 22. маја поново је одржана манифестација „Мултикултуралност – богатство наше средине“. Представила су се удружења и културно-уметничка друштва из Вршца и околине: Удружење Чеха „Чешка беседа“ из Вршца и из Куштиља, КУД „Петефи Шандор“ Вршац, Удружење Словенаца „Кула“ Вршац, КУД „Михај Еминеску“ Куштиљ, ГКУД „Лаза Нанчић“ Вршац, КУД „Грозд“ Вршац, Удружење Рома „Романо крло“ Вршац, Удружење Македонаца „Вардар“и ученици Пољопривредне школе „Вршац“. Манифестација је реализована уз подршку Покрајинског секретаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице. Организатори овогодишње манифестације су професорке Душица Ћирин и Александра Молнар, а сложно су се прикључили сви запослени и ученици школе.

мул5 мул4 мул3 мул2