еко4

Од ИБА до НАТУРЕ 2000

У Пољопривредној школи „Вршац“   21.04.2017. одржано је предавање на тему: „Од ИБА до НАТУРЕ2000“. Предавање је организовано у оквиру настојања Пољопривредне школе „Вршац“  да у наредних годину дана заслужи признање „Еко школа“ и добије Еко заставу као доказ да је испунила услове за тако значајно признање. Предавање, кратак филм и дискусију водио је Будимир Бабић, председник Вршачког еколошког удружења „Авалон“. Скуп је отворио директор школе Срђан Клиска, а потом је све присутне поздравио и указао на значај ове акције, члан Већа за екологију у Граду Вршцу, Васић Милош. Скупу су ,поред бројних ученика, присуствовали и представници градских институција које такође учествују у истом пројекту, а то су Хемијско-медицинска школа, ОШ „Младост“, ОШ „Јован Стерија Поповић“, и Предшколска установа „Чаролија“.

еко2еко3