миленијун

Сајам образовања 2017.

И ове године Град Вршац је организовао сајам образовања на којем су се представиле све вршачке средње школе осмацима основих школа из Вршца и околине.
Као и сваке године штанд Пољопривредне школе „Вршац“  био је одлично уређен и посећен. Са осмацима су разговарали ученици свих смерова , тако да су могли да добију директне одговоре на питања која их муче у вези уписа у средње школе. Ове године је представљање школе у сали било измењено, у питању је била интерактивна презентација са занимљивим наградама које су добијали они ученици који су знали одговоре на постављена питања. У организацији представљања школе су поред ученика смерова Пољопривредни техничар, Прехрамбени техничар, Туристички техничар, Руковалац-механичар пољопривредне технике, Пекар, Кувар, учествовали и професори Марјана Попов, Мирјана Фако, Нина Димић, Саша Радивојевић, Тања Бранков, Игор Лазарој, Јано Сич, Ана Месарош, Александар Гимбош и Иван Станић.

мил1 мил2 мил3 мил4